Czas i koszty dostawy

Wysyłka w 48 h

Dokładamy wszelkich starań, aby zamówienia złożone za pomocą InPost Kurier oraz InPost paczkomaty do godz.  13:00 w dzień roboczy zostały przekazane kurierowi do transportu tego samego dnia.

*Doręczeniem do Paczkomatów w weekend objęte są przesyłki, dla których zamówienia zostaną złożone i opłacone  od czwartku od godziny 20:00 do piątku do godz. 13.00  W praktyce oznacza to, że w tym czasie należy złożyć zamówienie oraz je opłacić. 

Zamówienie złożone w weekend oraz dni świąteczne wysyłamy w najbliższy kolejny dzień powszedni.

Koszty przesyłki

Koszty dostawy Produktu, które pokrywa Klient są ustalane w trakcie procesu składania Zamówienia i są uzależnione od wyboru sposobu płatności oraz sposobu dostawy zakupionego Produktu.

1. Bezpłatna dostawa na terenie Polski - zamówienia o wartości min. 299 zł ( nie obejmuje usługi Paczka w Weekend )

2. InPost - Paczkomaty - 11 zł

    *Paczka w Weekend - 20 zł

3. InPost - Kurier - 15 zł 

    pobranie + 5 zł

4. DPD - Pickup -11 zł

5. DPD - Kurier - 17 zł

    pobranie5 zł

6. ORLEN Paczka - 11 zł

7. Przesyłka do pozostałych wybranych krajów Unii Europejskiej: 70 zł

 

Warunki

1.Koszt przesyłki pokrywa kupujący.

2. Dostawa Produktów stanowiących rzeczy ruchome przez przewoźnika następuje w terminie przez niego deklarowanym tj. do 2 dni roboczych (za wyjątkiem Zamówień dostarczanych poza granicę Polski, w przypadku których czas dostawy może wynieść do 7 dni roboczych) od momentu nadania przesyłki (dostawa następuje wyłącznie w dni robocze z wyłączeniem sobót, niedziel i świąt).

3. Doręczeniem do Paczkomatów w weekend objęte są przesyłki, dla których zamówienia zostaną złożone i opłacone  od czwartku od godziny 20:00 do piątku do godz. 13.00  W praktyce oznacza to, że w tym czasie należy złożyć zamówienie oraz je opłacić. 

Dostawa przesyłek w ramach usługi Paczka w Weekend odbywa się w soboty i w niedziele (do godziny 18:00).

4. Uprasza się klientów o dokładne sprawdzenie przesyłki pod kątem uszkodzeń mechanicznych w czasie jej odbioru. W przypadku stwierdzenia jakichkolwiek niezgodności lub uszkodzeń, prosimy o NIE przyjmowanie towaru, spisanie przy kurierze protokołu szkody oraz jak najszybszy kontakt z naszą obsługą klienta.

5.W przypadku wybrania opcji płatności za pomocą przelewu internetowego zamówienie zostanie zrealizowane po zaksięgowaniu płatności na koncie w terminie zawartym w regulaminie sklepu.

 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl