Czas realizacji zamówienia

Czas realizacji zamówienia

Dokładamy wszelkich starań, aby zamówienia złożone do godz.13:00 w dzień roboczy zostały przekazane kurierowi do transportu tego samego dnia - dotyczy InPost Kurier oraz Paczkomaty.

( wyjątek stanowi ORLEN Paczka do godz.12.00 )

*Doręczeniem do Paczkomatów w weekend objęte są przesyłki, dla których zamówienia zostaną złożone i opłacone  od czwartku od godziny 20:00 do piątku do godz. 13.00  W praktyce oznacza to, że w tym czasie należy złożyć zamówienie oraz je opłacić. 

Zamówienie złożone w weekend oraz dni świąteczne wysyłamy w najbliższy kolejny dzień powszedni.

Na termin dostawy Produktu składa się czas kompletowania produktów oraz czas dostawy produktu przez przewoźnika:

Czas kompletowania Produktów wynosi 1 dzień roboczy od momentu:

- zaksięgowania środków pieniężnych wpłaconych z tytułu Umowy Sprzedaży na rachunku Sprzedawcy

- albo pozytywnej autoryzacji transakcji przez elektroniczny system płatności lub przyjęcia Zamówienia do realizacji przez Sprzedawcę w przypadku wyboru zapłaty przy odbiorze osobistym.

 

Uwaga: W przypadku wyboru przez klienta sposobu płatności przelewem lub kartą płatniczą, czas realizacji zamówienia liczony jest od dnia uznania rachunku bankowego lub konta rozliczeniowego Sprzedawcy.

Dostawa Produktów stanowiących rzeczy ruchome przez przewoźnika następuje w terminie przez niego deklarowanym tj. do 2 dni roboczych (za wyjątkiem Zamówień dostarczanych poza granicę Polski, w przypadku których czas dostawy może wynieść do 7 dni roboczych) od momentu nadania przesyłki (dostawa następuje wyłącznie w dni robocze z wyłączeniem sobót, niedziel i świąt).

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl